Top 10
Racelisten
Allan Schwab - 17025
Anders Holm - 18070
Bent Gadeberg - 73107
Bent Sørensen - 25046
Birte Bruhn - 9141
Bjarne Hansen - 11010
Bo Rasmussen - 6704
Britta Frederiksen - 8054
Carsten Berg - 18003
Christian Linnet - 1203
Christina Duedahl - 61015
Claus Riis Harslev - 61031
Conny Jakobsen - 6005
Dennis Jensen - 52016
Egon Berg - 18019
Elén Gade - 17014
Elly Rasmussen - 9076
Else Kulas - 73104
Else Marie Jensen - 52137
Erna Gadeberg - 73110
Hanne G. Madsen - 17043
Hans-Henrik Nielsen - 71020
Helen Norup - 17063
Henning Andersen - 9055
Henning Schødt - 4049
Henrik Hedegaard Larsen - 0
Jakob Meitilberg - 1301
Jan Hansen - 1501
Jan V. Rasmussen - 18022
Janni Danielsen - 9212
Jesper Normann Pedersen - 52002
John Hansen - 6077
John Nyborg - 6049
John Rasmussen - 4051
Josephine Palm - 9098
Kaj Bruhn - 9142
Karsten Jørgensen - 4031
Karsten Nørskov - 1240
Kenneth Lass - 8012
Kim Christiansen - 9553
Kirsten Vitten - 18028
Kirstine Møller - 73054
Lars Christiansen - 18052
Lars Jakobsen - 6004
Lars Rosenquist - 6056
Lasse Rasmussen - 9086
Leif Bæk - 4040
Leif Meitilberg - 1037
Lis Schødt - 4050
Margrethe Jensen - 73014
Michael Peterhänsel - 9016
Mikkel Brandstrup Sartor - 52666
Miku Gårdmand - 52300
Morten Christiansen - 9552
Morten Rasmussen - 1041
Nickolaj Andersen - 9061
Nielse D. Thoimsen - 73001
Ove Vitten - 18024
Peder Jakobsen - 25005
Per Didriksen - 4042
Poul Jørgensen - 17012
Richard Dyhr - 18025
Simon Junker - 1209
Sonja Christensen - 1020
Susanne Lindhardt - 9011
Svend Nielsen - 73007
Teddy Nielsen - 6011
Thomas Drivsholm - 73015
Trym Scharff - 11006
Ulla Jørgensen - 4033
Vincent Huus - 9097
Olofström BGK
SIF Minigolf
Galten-Skovby Minigolf
Roslev Idrætsklub
Putter Team Odense
Odense Minigolf Club
Minigolf Clubben Gelsted
Nord-Als Minigolf Klub
Asarum BGK
Østerlars Minigolf Klub
Minigolf Klub Aarhus
Aalborg Minigolf Klub
TIK Minigolf
Randers Minigolf Klub
Brøndby Strand Minigolf Klub
Hjelmsjö BGK
BGK Linjen
Mpto Efterårsstævne - Eternit
Danish Super 9 - Eternit
JMgU Aftenturnering 2020 - 1. afd - Eternit
Lørdagsspil 2019-2020 4. afd. - Eternit
Lørdagsspil 2019-2020 3. afd. - Eternit
Eternit
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Lørdagsspil 2019-2020 4. afd.(2020) hos Putter Team Odense(Eternit)
Lic.
Navn.
Klub
Runder
Slag
Snit
Racelist
6056
Lars Rosenquist
Putter Team Odense
3
63
21.00
26
52002
Jesper Normann Pedersen
Minigolf Klub Aarhus
3
63
21.00
26
9097
Vincent Huus
Putter Team Odense
3
66
22.00
24
1240
Karsten Nørskov
Gladsaxe Minigolf Klub
3
67
22.33
23
9061
Nickolaj Andersen
Odense Minigolf Club
3
67
22.33
23
1037
Leif Meitilberg
Odense Minigolf Club
3
70
23.33
21
9553
Kim Christiansen
Putter Team Odense
3
71
23.67
20
9086
Lasse Rasmussen
Putter Team Odense
3
72
24.00
19
11006
Trym Scharff
Odense Minigolf Club
3
74
24.67
18
1041
Morten Rasmussen
Odense Minigolf Club
3
76
25.33
17
9141
Birte Bruhn
Putter Team Odense
3
77
25.67
16
9016
Michael Peterhänsel
Putter Team Odense
3
79
26.33
15
6049
John Nyborg
Minigolf Clubben Gelsted
3
80
26.67
14
9142
Kaj Bruhn
Putter Team Odense
3
81
27.00
13
6011
Teddy Nielsen
Minigolf Clubben Gelsted
3
87
29.00
12
11010
Bjarne Hansen
Odense Minigolf Club
3
92
30.67
11
6004
Lars Jakobsen
Minigolf Clubben Gelsted
3
93
31.00
10
9055
Henning Andersen
Putter Team Odense
3
95
31.67
9
61015
Christina Duedahl
Østerlars Minigolf Klub
3
96
32.00
8
52300
Miku Gårdmand
Minigolf Klub Aarhus
3
98
32.67
7
52137
Else Marie Jensen
Minigolf Klub Aarhus
3
100
33.33
6
1020
Sonja Christensen
Odense Minigolf Club
3
101
33.67
5
6005
Conny Jakobsen
Minigolf Clubben Gelsted
3
106
35.33
4
6704
Bo Rasmussen
Minigolf Clubben Gelsted
3
107
35.67
3
71020
Hans-Henrik Nielsen
TIK Minigolf
3
108
36.00
2
9076
Elly Rasmussen
Putter Team Odense
3
109
36.33
1
9098
Josephine Palm
Putter Team Odense
2
99
49.50
0