Top 10
Racelisten
Allan Frost - 11004
Allan Schwab - 17025
Anders Grønnegaard - 9023
Andreas Toftdal - 6039
Anna Lise Berg - 18020
Bendt Boje - 3004
Bent Sørensen - 25046
Birte Bruhn - 9141
Britta Frederiksen - 8054
Carsten Berg - 18003
Charlotte Wendelboe - 71029
Christian Linnet - 1203
Conny Jakobsen - 6005
Dennis Johannisson - 9054
Egon Berg - 18019
Elén Gade - 17014
Elise Næsby - 73016
Else Kulas - 73104
Ethel Pedersen - 73021
Finn Madsen - 23012
Gurli Hansen - 23030
Hanne Børgesen - 71003
Hanne G. Madsen - 17043
Hanne Ho - 73004
Hans-Henrik Nielsen - 71020
Harry Lorenzen Wiile - 25100
Heino Nielsen - 9040
Helen Norup - 17063
Helle Lund - 23018
Henning Andersen - 9055
Henning Schødt - 4049
Henrik Larsen - 23045
Inge Lise Hansen - 8039
Jan Lyø - 9001
Jan Thomsen - 73017
Jan V. Rasmussen - 18022
Jannick Skov - 3007
Jesper Normann Pedersen - 52002
John Nyborg - 6049
Jonas Rasmussen - 3098
Jørgen Poulsen - 73019
Kaj Bruhn - 9142
Karsten Jørgensen - 4031
Karsten Nørskov - 1240
Kenneth Malm - 3500
Kenneth S. Hansen - 3059
Kenno Wendelboe - 71004
Kim Christiansen - 9553
Kim Nyby - 6028
Kirsten Vitten - 18028
Lars Christiansen - 18052
Lars Jakobsen - 6004
Lars Rosenquist - 6056
Lasse Rasmussen - 9086
Leif Bæk - 4040
Leif Meitilberg - 1037
Leif Sønderby - 32011
Lillian Hansen - 3510
Lis Humle Jørgensen - 73001
Lis Schødt - 4050
Mads Norup - 0
Magnus Brahm - 73051
Margrethe Jensen - 73014
Marianne Ipsen - 71001
Mette Waldmann - 23033
Mikkel Brandstrup Sartor - 52666
Miku Gårdmand - 52300
Morten Christiansen - 9552
Nickolaj Andersen - 9061
Niclas Jespersen - 0
Olaf Hansen - 23029
Ole Andersen - 73038
Ole Vang Ipsen - 71002
Orla Andersen - 0
Ove Vitten - 18024
Peder Jakobsen - 25005
Per Didriksen - 4042
Peter Bjørn Larsen - 71039
Pia P. M. Madsen - 52003
Poul Jørgensen - 17012
Preben Skov - 3010
Richard Dyhr - 18025
Robert Baldorf - 3002
Stefan Østergaard - 6020
Steffen Tobias Ecklon - 52100
Stig W. Rasmussen - 4048
Sune Vestergaard - 52028
Susanne Lindhardt - 9011
Svend Erik Lass - 8036
Søren Abildskov Møller - 52017
Thomas Drivsholm - 73015
Tim Danielsen - 24001
Tonny H. Jensen - 23003
Torben Christiansen - 73035
Torben Fjordvang - 17023
Torben Larsen - 52222
Ulla Jørgensen - 4033
Vincent Huus - 9097
Nord-Als Minigolf Klub
Olofström BGK
Putter Team Odense
Minigolf Clubben Gelsted
SIF Minigolf
Gladsaxe Minigolf Klub
Roslev Idrætsklub
TIK Minigolf
Aalborg Minigolf Klub
Jyllinge Minigolf Klub
Galten-Skovby Minigolf
Brøndby Strand Minigolf Klub
Randers Minigolf Klub
Minigolf Klub Aarhus
Asarum BGK
Odense Minigolf Club
BGK Linjen
Skals Gymnastikforening
JM-s - Filt
JMgU Aftenturnering 3. afd. - Filt
SM-s - Filt
SMgU Holdturnering 4. afd. - Filt
DM Hold 2. afd. Elite 1. afd. 1. Div. - Filt
Filt
Eternit
Beton
2020
2019
2018
2017
2016
2015
JMgU Aftenturnering 3. afd.(2019) hos Roslev Idrætsklub(Filt)
Lic.
Navn.
Klub
Runder
Slag
Snit
Racelist
52002
Jesper Normann Pedersen
Minigolf Klub Aarhus
3
111
37.00
28
25005
Peder Jakobsen
Roslev Idrætsklub
3
128
42.67
27
4040
Leif Bæk
Roslev Idrætsklub
3
135
45.00
26
18022
Jan V. Rasmussen
SIF Minigolf
3
139
46.33
25
4048
Stig W. Rasmussen
Randers Minigolf Klub
3
140
46.67
24
0
Mads Norup
Roslev Idrætsklub
3
144
48.00
23
52222
Torben Larsen
Minigolf Klub Aarhus
3
148
49.33
22
25046
Bent Sørensen
Roslev Idrætsklub
3
149
49.67
21
52300
Miku Gårdmand
Minigolf Klub Aarhus
3
149
49.67
21
73015
Thomas Drivsholm
Galten-Skovby Minigolf
3
150
50.00
19
4049
Henning Schødt
Randers Minigolf Klub
3
151
50.33
18
4031
Karsten Jørgensen
Randers Minigolf Klub
3
153
51.00
17
4050
Lis Schødt
Randers Minigolf Klub
3
153
51.00
17
17014
Elén Gade
Aalborg Minigolf Klub
3
155
51.67
15
4042
Per Didriksen
Randers Minigolf Klub
3
158
52.67
14
18052
Lars Christiansen
SIF Minigolf
3
164
54.67
13
17063
Helen Norup
Aalborg Minigolf Klub
3
174
58.00
12
18028
Kirsten Vitten
SIF Minigolf
3
174
58.00
12
17043
Hanne G. Madsen
Aalborg Minigolf Klub
3
179
59.67
10
18024
Ove Vitten
SIF Minigolf
3
184
61.33
9
18025
Richard Dyhr
SIF Minigolf
3
185
61.67
8
18019
Egon Berg
SIF Minigolf
3
190
63.33
7
17012
Poul Jørgensen
Aalborg Minigolf Klub
3
193
64.33
6
4033
Ulla Jørgensen
Randers Minigolf Klub
3
204
68.00
5
0
Orla Andersen
Skals Gymnastikforening
3
218
72.67
4
18020
Anna Lise Berg
SIF Minigolf
3
228
76.00
3
73104
Else Kulas
Galten-Skovby Minigolf
3
231
77.00
2
73014
Margrethe Jensen
Galten-Skovby Minigolf
3
238
79.33
1