Top 10
Racelisten
Alf Jakobsen - 6006
Alice Hansen - 0
Allan Frost - 11004
Allan Schwab - 17025
Allan Sørensen - 23002
Anders Grønnegaard - 9023
Andreas Toftdal - 6039
Anna Lise Berg - 18020
Bendt Boje - 3004
Bent Sørensen - 25046
Bente Strandberg - 17048
Bettina Juhlin - 0
Birte Bruhn - 9141
Bjarne Hansen - 11010
Bo Rasmussen - 6704
Britta Frederiksen - 8054
Carl Heinz Træger - 11999
Carsten Berg - 18003
Carsten Hansen - 9182
Carsten Holm - 9182
Christian Linnet - 1203
Christian Maglemose - 6023
Christina Duedahl - 61015
Christina J. Sørensen - 61010
Claudia Schröder - 6224
Claus Nielsen - 0
Conny Jakobsen - 6005
Curt Lelund - 23022
Dennis Jensen - 52016
Dennis Johannisson - 9054
Dennis Prip Hansen - 8017
Dennis Røntved - 0
Eammonn O Carroll - 23014
Egon Berg - 18019
Einar Boolsen - 3458
Elén Gade - 17014
Elke Muerkoster - 11301
Elly Rasmussen - 9076
Else Marie Jensen - 52137
Erik Meldgaard - 4001
Finn Madsen - 23012
Flemming Olsen - 23017
Flemming Sørensen - 3495
Gurli Hansen - 23030
Hanne G. Madsen - 17043
Hans Chr. Hansen - 8999
Hans Jørgensen - 0
Hans-Henrik Nielsen - 71020
Harry Lorenzen Wiile - 25100
Heino Nielsen - 9040
Helen Norup - 17063
Helle Lund - 23018
Henning Andersen - 9055
Henning Schødt - 4049
Henrik Hansen - 17058
Henrik Hedegaard Larsen - 0
Henrik Larsen - 23045
Henrik Mikkelsen - 4018
Henrik Modig - 29016
Ib Jørgensen - 29001
Inge Lise Hansen - 8039
Ingo Murenkloster - 11302
Jacob Petersen - 6009
Jakob Meitilberg - 1301
Jan Hansen - 1501
Jan Lyø - 9001
Jan V. Rasmussen - 18022
Jannick Skov - 3007
Jens Wolff - 8056
Jeppe Ulrik Jeppesen - 52020
Jeppe Vitten Jensen - 18061
Jesper Normann Pedersen - 52002
John Hansen - 6077
John Nyborg - 6049
John Rasmussen - 4051
Jonas Rasmussen - 3098
Josephine Palm - 9098
Kaj Bruhn - 9142
Karsten Jørgensen - 4031
Karsten Nørskov - 1240
Kenneth Malm - 3500
Kenneth S. Hansen - 3059
Kim Christiansen - 9553
Kirsten Vitten - 18028
Kristina Matthies - 11011
Kåre Thomsen - 17024
Lars Christiansen - 18052
Lars E. Siegfried - 11705
Lars Jakobsen - 6004
Lars Kristiansen - 18052
Lars Rosenquist - 6056
Lars Thomsen - 8027
Lasse Rasmussen - 9086
Laura Henriksen - 17102
Leif Bæk - 4040
Leif Christensen - 0
Leif Meitilberg - 1037
Leif Sønderby - 32011
Lillian Hansen - 3510
Linda Kristiansen - 17059
Line Rye Rahbek - 9041
Lis Schødt - 4050
Mads Norup - 0
Martin F. Nielsen - 17076
Martin Madsen - 0
Michael Duedahl - 61016
Michael Juhlin - 23044
Michael Peterhänsel - 9016
Mikkel Brandstrup Sartor - 52666
Miku Gårdmand - 52300
Morten Christiansen - 9552
Morten Rasmussen - 1041
Nanna J. Pedersen - 61012
Nickolaj Andersen - 9061
Olaf Hansen - 23029
Ole Jensen - 29009
Ole Jensen - 29009
Ole Vang Ipsen - 71002
Ove Vitten - 18024
Palle Wurtz Pedersen - 52009
Peder Jakobsen - 25005
Per Danielsen - 0
Per Didriksen - 4042
Peter Larsen - 71039
Pia P. M. Madsen - 52003
Poul Hansen - 6010
Poul Jørgensen - 17012
Preben Hansen - 0
Preben Madsen - 11701
Preben Skov - 3010
Rasmus Effersø - 0
Rasmus Villadsen - 8111
Rene Sternberg - 0
Richard Dyhr - 18025
Robert Baldorf - 3002
Simon Junker - 1209
Sonja Christensen - 1020
Stefan Østergaard - 6020
Steffen Søndergaard - 24003
Steffen Tobias Ecklon - 52100
Stig W. Rasmussen - 4048
Susanne Lindhardt - 9011
Svend Erik Lass - 8036
Søren Abildskov Møller - 52017
Søren Arup - 1058
Teddy Nielsen - 6011
Teddy Petersen - 11050
Tim Danielsen - 24001
Torben Byschowski - 11203
Torben Fjordvang - 17023
Torben Larsen - 52222
Trym Scharff - 11006
Ulla Jørgensen - 4033
Vincent Huus - 9097
Minigolf Clubben Gelsted
Brøndby Strand Minigolf Klub
Nord-Als Minigolf Klub
Olofström BGK
Putter Team Odense
SIF Minigolf
Gladsaxe Minigolf Klub
Roslev Idrætsklub
Aalborg Minigolf Klub
Odense Minigolf Club
Broager Minigolf Klub
Asarum BGK
Østerlars Minigolf Klub
Minigolf Klub Aarhus
Randers Minigolf Klub
TIK Minigolf
Lolland Minigolfklub
Hjelmsjö BGK
BGK Jönköping
BGK Linjen
Ejby IF Sportsklub
Efterårsstævne - Eternit
Lørdagsspil 2018-2019 2. afd. - Eternit
Asarum EB-Maraton - Eternit
Lørdagsspil 18-19 1. afd. - Eternit
SM-E - Eternit
RMK-stævne - Eternit
Asarumsserien FINAL - Eternit
Asarumserien omg 2 - Eternit
Asarumserien omg 1 - Eternit
European Championships - Eternit
Minigolf Youth World Championships - Eternit
Odense Minigolf Clubs 43. int stævne (eternit) - Eternit
Gelsted Stævne - Eternit
RMK Klubmesterskab - Eternit
BMK Sommerstævne - Eternit
JMgU Aftenturnering 4. afd. - Eternit
JMgU Aftenturnering 3. afd. - Eternit
JM-e - Eternit
DM Hold 3. afd. Elite 2. afd. 1. Div. - Eternit
SMgU Holdturnering 4. afd. - Eternit
DM Eternit - Eternit
SMgU Holdturnering 3. afd. - Eternit
SMgU Holdturnering 2. afd. - Eternit
SMgU Holdturnering 1. afd. - Eternit
DM Hold 4. afd. Elite 3. afd. 1. Div. - Eternit
JMgU Aftenturnering 1. afd. - Eternit
Lørdagsspil 17-18 4. afd. - Eternit
Lørdagsspil 17-18 3. afd. - Eternit
Danish Matchplay - Eternit
DM Hold 1. afd. Elite - Eternit
Nordiske Mesterskaber - Eternit
MOS
Filt
Eternit
Beton
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Lørdagsspil 17-18 3. afd.(2018) hos Putter Team Odense(Eternit)
Lic.
Navn.
Klub
Runder
Slag
Snit
Racelist
6056
Lars Rosenquist
Putter Team Odense
3
60
20.00
18
9097
Vincent Huus
Putter Team Odense
3
61
20.33
17
9553
Kim Christiansen
Putter Team Odense
3
63
21.00
16
52002
Jesper Normann Pedersen
Minigolf Klub Aarhus
3
65
21.67
15
1041
Morten Rasmussen
Odense Minigolf Club
3
67
22.33
14
1203
Christian Linnet
Odense Minigolf Club
3
67
22.33
14
9086
Lasse Rasmussen
Putter Team Odense
3
68
22.67
12
1240
Karsten Nørskov
Gladsaxe Minigolf Klub
3
69
23.00
11
1209
Simon Junker
Odense Minigolf Club
3
72
24.00
10
9055
Henning Andersen
Putter Team Odense
3
77
25.67
9
9182
Carsten Hansen
Putter Team Odense
3
79
26.33
8
18022
Jan V. Rasmussen
SIF Minigolf
3
81
27.00
7
6004
Lars Jakobsen
Minigolf Clubben Gelsted
3
82
27.33
6
6005
Conny Jakobsen
Minigolf Clubben Gelsted
3
83
27.67
5
52666
Mikkel Brandstrup Sartor
Minigolf Klub Aarhus
3
92
30.67
4
18025
Richard Dyhr
SIF Minigolf
3
100
33.33
3
9076
Elly Rasmussen
Putter Team Odense
3
111
37.00
2
52016
Dennis Jensen
Minigolf Klub Aarhus
3
129
43.00
1